Immortal Gaming
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witajcie użytkownicy!

3 posters

Go down

Witajcie użytkownicy! Empty Witajcie użytkownicy!

Pisanie  Wormer21 Pią Paź 07, 2011 12:39 pm

Możliwe, że mnie znacie na SMWC. Robię hacki od 2006r. (i żadnego nie skończyłem xD) i w ciągu tego czasu wiele się nauczyłem o robieniu hacków. Umiem obsługiwać LM i różne programy do np. dodawania nowych rzeczy (np. BlockTool (i BTSD), SpriteTool, Addmusic itp.). Głównie robię waniliowe hacki lub połączenie wanilii i czekolady. Rzadko robię czekoladowe hacki. Od całkiem niedawna wiem trochę o ASM (ale na razie nie jestem w stanie zrobić czegoś z niego. Muszę się nauczyć więcej rzeczy). Witajcie. Mam nadzieję, że fajnie będzie się tu gadało. Smile


PS: Teo, mógłbyś zmniejszyć limit długości nazwy tematu np. od 4 lub 5 znaków?
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

Witajcie użytkownicy! Empty Re: Witajcie użytkownicy!

Pisanie  Teo17 Pią Paź 07, 2011 1:29 pm

Witaj, Wormer21! Znam cię z SMWC jako dosyć inteligentnego i przede wszystkim rozsądnego użytkownika, znamy się dosyć sporo jakby porównać cię do innych Polaków, którzy tworzą SMW hacki, i chciałem też zaproponować ci pewną rzecz, ale o tym później, jak skonfiguruję pare rzeczy dotyczących strony. (min. 10 znaków w temacie... Very Happy) Nie przejrzałem jeszcze wszystkich opcji konfiguracji. Razz
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Witajcie użytkownicy! Empty Re: Witajcie użytkownicy!

Pisanie  GlitchMr Pią Paź 07, 2011 1:34 pm

Witaj Wormer21 na tym forum. Mam nadzieję że będzie ci tutaj fajnie. A jak nie to i tak mam nadzieję że będzie fajnie. Smile
GlitchMr
GlitchMr

Liczba postów : 35
Join date : 06/10/2011
Skąd : Milanówek

http://glitchmr.pl/

Powrót do góry Go down

Witajcie użytkownicy! Empty Re: Witajcie użytkownicy!

Pisanie  Wormer21 Pią Paź 07, 2011 1:40 pm

Dzięki. Was też od czasu do czasu widzę na SMWC (no może widuję Teo trochę częściej na SMWC w np. działach o hackach).


Teo17 napisał:Znam cię z SMWC jako dosyć inteligentnego i przede wszystkim rozsądnego użytkownika,

Dość często to słyszę na polskich forach. Very Happy
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

Witajcie użytkownicy! Empty Re: Witajcie użytkownicy!

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach