Immortal Gaming
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IRC Polishedhacks

4 posters

Go down

IRC Polishedhacks Empty IRC Polishedhacks

Pisanie  Luigi370 Pon Paź 10, 2011 4:09 pm

Kanał o IMMGAMING collab hacku!
Oto link: chat.mibbit.com/?channel=%23polishedhacks&server=irc.caffie.net
Proszę odwiedzać. Mam do was dużo pytań.
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

IRC Polishedhacks Empty Re: IRC Polishedhacks

Pisanie  Teo17 Pon Paź 10, 2011 5:36 pm

Spoko, postaram się częściej odwiedzać ten kanał. Jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłem, więc... Very Happy Jak narazie próbuję rozgryźć FL Studio... Zrobiłem piosenkę, ale niestety nie otworzyłem jej ani razu więcej, gdyż program nie pozwala... Zrobiłem piosenkę, ale nie mogę jej zapisać, bo ma sample z SMW. Przekształciłem ją do MIDI poprzez FL studio tak jak mi doradziło, i nie ma dźwięków. Co do ciemnych chmur się tutaj dzieje... No ja niewiem jak mam zrobić tą piosenkę. Za to jak zaczynam ją od razu z MIDI, to w ogóle nie słychać dźwięków... Nieważne, spróbuję częściej odwiedzać kanał. Wink
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

IRC Polishedhacks Empty Re: IRC Polishedhacks

Pisanie  Wormer21 Pon Paź 10, 2011 5:45 pm

Ja też będę od czasu do czasu zaglądał do kanału IRC. Specjalnie sobie go zapisałem Smile. Jak będę miał dużo czasu to będę zaglądał. Przydałoby się tam trochę ludzi, bo z tego co widzę to głównie są tam tylko 3 lub 4 osoby.
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

IRC Polishedhacks Empty Re: IRC Polishedhacks

Pisanie  GlitchMr Pon Paź 10, 2011 5:51 pm

Wormer21 napisał:Ja też będę od czasu do czasu zaglądał do kanału IRC. Specjalnie sobie go zapisałem Smile. Jak będę miał dużo czasu to będę zaglądał. Przydałoby się tam trochę ludzi, bo z tego co widzę to głównie są tam tylko 3 lub 4 osoby.
I nie będzie ich więcej jeśli nikt nie będzie odwiedzać tego kanału. A tak w praktyce jest ich mniej - YIBot to nie osoba tylko IRC bot zrobiony przeze mnie który (glitchmr.hypeshell.com/polishedhacks.html) robi statystyki. A przy okazji, ja sam dodałem ten kanał do autojoin Smile.

A przy okazji, nie siedzę cały czas na IRCu - można chwilkę poczekać na odpowiedź zamiast wychodzić po 40 sekundach. Po dłuższym korzystaniu można się do tego przyzwyczaić Smile.
GlitchMr
GlitchMr

Liczba postów : 35
Join date : 06/10/2011
Skąd : Milanówek

http://glitchmr.pl/

Powrót do góry Go down

IRC Polishedhacks Empty Re: IRC Polishedhacks

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach