Immortal Gaming
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Testowanie Plansz

3 posters

Go down

Testowanie Plansz Empty Testowanie Plansz

Pisanie  Luigi370 Nie Paź 16, 2011 2:25 pm

Jest to temat poświęcony testowaniu poziomów do collab'a. Jeżeli zrobiłeś coś do hack'a, udostępnij to tu do testowania, a my pomożemy ci ulepszyć twoją planszę.

Arrow Link

Może ktoś znajdzie błędy?
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Testowanie Plansz Empty Re: Testowanie Plansz

Pisanie  Teo17 Nie Paź 16, 2011 2:42 pm

No więc, tak jak na napisałem na SMWC:

Radziłbym ci się jeszcze trochę wstrzymać gdyż nie otworzyliśmy jeszcze zapisów do poziomów, ale cieszy mnie to, że masz entuzjazm do collab'a. Smile Mam pare zastrzerzeń, np.

- Trochę dużo puzzli w poziomach, radziłbym z tym nie przesadzać, gdyż jest to trochę nienaturalne
- Grafiki ścian do jaskini, które są użyte w tym lawowym poziomie oraz w mieszance z grafikami łąkowymi w YI1 mogłyby być przerysowane Wink
- YI1 pasowałby do pierwszego poziomu trzeciego świata mimo, że był planowany do świata 1 lub 6. Seryjnie, myślę, że mix grafik w tym poziomie pasowałby idealnie do 3-1, tak więc pozwól, że zarezerwuję ten poziom na tą planszę, a później będziesz robił poprawki w tym poziomie. Wink

Spoko, temat może istnieć, ale jak narazie to raczej nie będzie potrzebne. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, zapisy do poziomów odbędą się w przyszłą sobotę. Wink

EDIT: Przy okazji, zmienię trochę pierwszy post by objaśnić pare rzeczy, itp. Wink
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Testowanie Plansz Empty Re: Testowanie Plansz

Pisanie  Wormer21 Nie Paź 16, 2011 3:53 pm

Jeżeli puzzle nie są trudne do rozwiązania to mogą być. Chyba, że są skomplikowane... wtedy byłoby gorzej.
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

Testowanie Plansz Empty Re: Testowanie Plansz

Pisanie  Teo17 Nie Paź 16, 2011 4:52 pm

Spoko, ważne żeby puzzle nie były wkurzające. Miło, że użyłeś w poziomie paru bloków takich jak np. że są cementowe jeśli ON/OFF jest OFF, a jeśli ON/OFF jest ON, można przez nie przejść. Takie puzzle to oczywiście mogą być, w końcu nie jest to przenoszenie rzeczy z miejsca na miejsce, a tego nie było w twoim poziomie. Very Happy
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Testowanie Plansz Empty Re: Testowanie Plansz

Pisanie  Luigi370 Sro Paź 19, 2011 9:19 am

Nowy update: Link
Są teraz 3 i preview levela.
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Testowanie Plansz Empty Re: Testowanie Plansz

Pisanie  Teo17 Czw Paź 20, 2011 7:38 pm

Dzisiaj przetestuję te poziomy. Mógłbyś zrobić sobie przerwę, dokończyć ten preview poziom, i zrobić pare poprawek gdy otrzymasz tematy do twoich poziomów. Wszystko zapowiada się dosyć ładnie, ale chyba będziesz musiał usunąć Yoshi'ego z pierwszego poziomu, gdyż zamierza on być wykorzystany do Dodatkowego Świata (prehistorii). Inaczej Dodatkowy Świat nie miał by sensu, więc chyba będziesz musiał go usunąć niestety. Twój poziom i tak jest bardzo ciekawy, Yoshi nie jest tam aż tak potrzebny, zgaduję, że gdy zapisy by się otworzyły, ktoś zaproponowałby, że nie trzeba użyć Yoshi'ego. Masz ciekawą fabułę poziomu, używasz trochę ASM'u (tak jak było polecane w zasadach, m.in. np. gimmick'i ON/OFF), a sam poziom ma look oszałamiający. Mix Tileset'ów, fajne kolory, oraz oryginalne grafiki. Smile Przykro mi, ale usuwanie Yoshi'ego to chyba będzie konieczność.
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Testowanie Plansz Empty Re: Testowanie Plansz

Pisanie  Luigi370 Pią Paź 21, 2011 5:17 am

Zajmij mi tematy na moje levele. Rezerwuję je. I może jakiś na pustyni bo mogę nie mieć neta. 4 już mam skończone i teraz ten pustynny. Smile
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Testowanie Plansz Empty Re: Testowanie Plansz

Pisanie  Teo17 Pią Paź 21, 2011 1:24 pm

Spoko. Jak chcesz to możesz odpocząć i poczekać na zapisy. Te 4 poziomy ci zarezerwuję ze względu na to, że je skończyłeś, a jak będziesz chciał zrobić jakiś inny to zamów go poprzez zasady, które są zapisane w ogłoszeniu o tworzeniu poziomów. (musisz napisać cokolwiek w temacie poziomu, który chcesz mieć zaraz po tym, jak zapisy się zaczną)
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Testowanie Plansz Empty Re: Testowanie Plansz

Pisanie  Wormer21 Pią Paź 21, 2011 3:01 pm

Zapomniałem o tym, że w twojej planszy o nazwie "Hot Head Podoboop" Yoshi jest okropnie niekompatybilny, bo są fireballe. Radziłbym tam wstawić jakieś no Yoshi intro lub jakiś blok, który usuwa Yoshi'ego.
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

Testowanie Plansz Empty Re: Testowanie Plansz

Pisanie  Teo17 Sob Paź 22, 2011 10:07 am

Dobrze, tak więc przetestowałem te poziomy, i muszę powiedzieć, że są bardzo fajne! Smile Naprawdę trochę za dużo puzzli, ale może być, jeżeli inni nie będą ich używać. Na pierwszy poziom puzzle mogą być, ten poziom wygląda fajnie, ta część zamkowa trochę nie wygląda naturalnie, można ją trochę inaczej uformować. Drugi poziom - niestety za dużo puzzli z przyciskami. Co chwilę musisz brać srebrny lub niebieski przycisk aby przejść dalej. Ciekawe puzzle takie jak ON/OFF mogą być, ale jeszcze zobaczymy co zrobimy z przyciskami. Dalej, teraz ten leśny poziom. Totalny Odjazd! Very Happy Atmosfera jest po prostu 10/10, i nawet udało ci się nie używać puzzli przez połowę poziomu! Razz W każdym razie, do tego poziomu po prostu nic nie mam, tylko pare małych poprawek gdy zapisy do poziomów się otworzą, a później z chęcią dodam ten poziom. Smile Czwarty poziom - preview poziom, był spoko, i raczej do niego nic nie mam. Trzeba będzie tylko pare rzeczy zmienić jak zapisy się otworzą, a wtedy będzie lepiej. (np. skakanie po kościach przez 4 screeny, to troszkę nudne, nie sądzisz?) Zaskoczyło mnie za to jak starasz się nad poziomem trudności. Skoro Happy Puzzle ma być 3-1 a Cavern Menace ma być 7-X, powinien być trudniejszy niż 3-1, i można to perfekcyjnie zauważyć. Very Happy Długość tego czwartego poziomu także była świetna, siódmy świat i do tego świetna długość, bardzo dobrze! Wink

Tak na boku, zaciekawiła mnie trochę piosenka użyta na tej drugiej placeholder mapie. Pasowała by nawet do kosmicznej mapy. Jeżeli ją skończyłeś, powiadom mnie, a ja zaktualizuję tabelkę w dyskusjach na temat ścieżek dźwiękowych. Wink
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Testowanie Plansz Empty Re: Testowanie Plansz

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach