Immortal Gaming
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

003 - Łąka/Ruiny - Luigi370

2 posters

Go down

003 - Łąka/Ruiny - Luigi370 Empty 003 - Łąka/Ruiny - Luigi370

Pisanie  Teo17 Nie Paź 30, 2011 10:47 pm

Posiadacz: [zarezerwowane] Luigi370

Świat: 1
Wyjścia: 2
Tematyka: Łąka/Ruiny
Ścieżki Dźwiękowe: 1, 2, lub twoja kompozycja
Dodatkowe Rekomendacje Grafiki: ExGFX100 (Ruiny) [BG2]

Odprawa: W zasadzie, jest to poziom "sąsiedni" do poziomu pierwszego. Będzie on możliwy do przejścia tylko, jeżeli ukończysz inne poziomy w świecie pierwszym. Jest to "brama" do świata drugiego. Posiadacz tego poziomu zajmie się jego tworzeniem, a reszta rzeczy potrzebnych do tej "bramy" zostanie dodana później. Co do poziomu, powinno być to coś takiego jak poziom pierwszy, lecz powinien być on bardziej urozmaicony. Przedstaw w tym poziomie nowych wrogów. Jeżeli zamierzasz użyć tych samych grafik co w pierwszym poziomie, zmień trochę kolorystykę, by poziom był bardziej oryginalny. Plansza wciąż powinna być dosyć łatwa ze względu na jej położenie światowe, ale powinieneś ją ciutkę utrudnić ze względu na to, że gracz jest zmuszony przez nią przejść zaraz po przejściu świata pierwszego i piątego. Postaraj się, by uorginalnić ten poziom, i aby jak najmniej przypominał poziom pierwszy.

Uwagi: Mimo, że poziom ma dwa wyjścia, nie dodawaj do poziomu sekretnego wyjścia. Potraktuj ten poziom tak, jakby miał jedno wyjście, gdyż sekretne wyjście poziomu jest użyte w innych celach, i będzie ono objęte pewnym kodem ASM.
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

003 - Łąka/Ruiny - Luigi370 Empty Re: 003 - Łąka/Ruiny - Luigi370

Pisanie  Luigi370 Sob Lis 19, 2011 1:40 pm

Lol! xD that's mine!

Trzeba było coś napisać więc napisałem

Już ten poziom skończyłem.

Wysłałem wszystko wraz z innymi poziomami do Tea17-nastego Razz
Teo17 dodaj ten poziom do BaseROM'a i jeżeli to możliwe (bo było by i mi i tobie prościej) użyj dla niego poziomu numer 105.
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

003 - Łąka/Ruiny - Luigi370 Empty Re: 003 - Łąka/Ruiny - Luigi370

Pisanie  Teo17 Sob Lis 19, 2011 1:56 pm

Właściwie to jest to poziom 03, ale łatwo by było go przetransportować do 003, więc jest ok. Co do poziomu, zagram jeszcze w niego i zobaczę czy jest ok. Powinno być spoko, więc niedługo go dodam. (poziom był zarezerwowany ponieważ zrobiłeś większą część wcześniej)
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

003 - Łąka/Ruiny - Luigi370 Empty Re: 003 - Łąka/Ruiny - Luigi370

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach