Immortal Gaming
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

????????????????????????????

3 posters

Go down

???????????????????????????? Empty ????????????????????????????

Pisanie  Luigi370 Pią Gru 30, 2011 12:53 am

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc dałem to tu:

Wygląda na to że teo (Myślę że można przypuszczać) sobie z nas zakpił. Otworzył ponoć zapisy, ale nie można napisać nic w tematach które są levelami.

Poza tym myślę że skoro Teo nie może dodać rzeczy które mogą się znależć w hacku to nie powinien być liderem. Nie potrafi dodawać sampli co jest dla mnie dość szokujące (umiałem jak miałem 10 lat. To było dwa lata temu)

Co wy myslicie?
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

???????????????????????????? Empty Re: ????????????????????????????

Pisanie  Wormer21 Wto Sty 03, 2012 7:36 pm

Może zapomniał zmienić, a to, że ktoś jest mniej obeznany w muzyce w SMW to nie znaczy, że nie może być liderem. Też umiem obsługiwać się SampleTool'em i dodawałem kilka razy sample (niestety nie zawsze wychodziło xP), ale to nie oznacza, że osoba się nie nadaje. Ty jesteś dość obeznany w komponowaniu muzyki do SMW itp. a on trochę mniej. Ja w ogóle jestem ciemny w tej sprawie.
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

???????????????????????????? Empty Re: ????????????????????????????

Pisanie  Teo17 Czw Sty 05, 2012 8:40 pm

Luigi370 napisał:Otworzył ponoć zapisy, ale nie można napisać nic w tematach które są levelami.

Nie można? Hmmm... U mnie wszystko gra. Odblokowałem te tematy wieki temu. Można było to zgłosić trochę wcześniej, ale nie wiem.

Otwierając zapisy do pierwszego świata chciałem sprawdzić, czy naprawdę jesteśmy w stanie zrobić taki hack. Jak widać być może jest nas po prostu za mało i chyba tylko ja i Luigi370 robiliśmy jakieś cięższe prace związane z hack'iem. (rysowanie, robienie poziomów, robienie mapy świata) Chyba nie byliśmy gotowi na taki hack i mieliśmy na niego za mało motywacji. (i ludzi Razz)

Jesteś pewien, że te tematy są zamknięte? Neutral Zresztą zrobiłeś nawet jeden post w jednym temacie.
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

???????????????????????????? Empty Re: ????????????????????????????

Pisanie  Luigi370 Pią Sty 06, 2012 12:21 am

Tak, bo mój odblokowałeś. A reszta jest dla ADMINów is staff. Jesteś twórcą strony więc ty możesz pisać :/
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

???????????????????????????? Empty Re: ????????????????????????????

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach