Immortal Gaming
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR

4 posters

Go down

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Empty [New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR

Pisanie  DemXiX Nie Paź 09, 2011 2:25 pm

UNNAMED HACK


Witajcie w hacku jeszcze bez nazwy, fabuły ITP. Hack narazie będzie bez ExGFX, ale jeszcze pomyślę ;3

Oczywiście jak to ja, będzie bez Custom Music, ASM, Custom Blocks, Sprites itp. (Bo nie umiem)

Obecnie mam 1 poziom nieukończony.

Screeny : (imageshack.us/g/585/supermarioworld00000.png/)

~DemXiX


Ostatnio zmieniony przez DemXiX dnia Czw Paź 13, 2011 3:44 pm, w całości zmieniany 2 razy

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Empty Re: [New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR

Pisanie  GlitchMr Nie Paź 09, 2011 3:16 pm

Screeny Smile:
[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Supermarioworld00000 [New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Supermarioworld00003 [New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Supermarioworld00001 [New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Supermarioworld00002

Overworld wygląda tak... dziwnie... ma błędy perspektywy. Po lewej stronie ląd jest znacznie wyższy niż po prawej.

I mi niezbyt podoba się ten czwarty screen, ten równoległobok tak nie za bardzo się łączy z lądem.
GlitchMr
GlitchMr

Liczba postów : 35
Join date : 06/10/2011
Skąd : Milanówek

http://glitchmr.pl/

Powrót do góry Go down

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Empty Re: [New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR

Pisanie  DemXiX Nie Paź 09, 2011 4:22 pm

Tak, przy Overworld'ach to ja jestem bardzo słaby ponieważ... eee... bo tak!

A to na 4 screenie dodałem by nie było tak pusto ALE JA TO NAPRAWIE

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Empty Re: [New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR

Pisanie  Wormer21 Nie Paź 09, 2011 4:42 pm

Racja, mapa ma sporo błędów perspektywy na dolnej części. Jak się nie mylę to GlitchMr ma na myśli, że ten równoległobok na czwartym screenie jest nieco ucięty po bokach przez ziemię z zaokrąglonymi końcami.
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Empty Re: [New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR

Pisanie  Teo17 Nie Paź 09, 2011 5:41 pm

Niestety za mapkę dał bym 4/10 (przynajmniej spróbowałeś; nie ma rażących palet; nie jest wcięta w żadnym miejscu; posiada dekoracje Smile), tyle, że tylko perspektywa jest fatalna. Co do screenów z poziomu, nie są złe! Very Happy Posiadasz ciekawe formacje ziemi, i fajne dekoracje. Ogólnie poziom także wydaje mi się ciekawy. Jeżeli potrzebujesz pomocy, pytaj śmiało! Smile Mamy też sekcję, "Pomoc w edytowaniu SMW", zawsze można tam założyć temat, i objaśnić problem, który cię nurtuje. Wink
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Empty Re: [New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR

Pisanie  DemXiX Nie Paź 09, 2011 6:17 pm

Mam nadzieję że trochę coś poprawiłem :

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Supermarioworld00005

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Supermarioworld00004

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Empty Re: [New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR

Pisanie  Wormer21 Nie Paź 09, 2011 9:04 pm

Mapa już jest lepsza, ale nadal wygląda przeciętnie. Jeżeli potrzebujesz pomocy w robieniu map to odpowiedz. Wink
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Empty Re: [New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR

Pisanie  DemXiX Czw Paź 13, 2011 12:00 pm

Nowa wersja Overworldu Very Happy

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Kopiasupermarioworld000

Edit : W jednym miejscu nie ma tile'a ale już to naprawiłem.


Ostatnio zmieniony przez DemXiX dnia Czw Paź 13, 2011 2:24 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : BO TAK BO TAK)

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

[New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR Empty Re: [New OW] Back to the Dinosaur Land by DemXiX aka. XVoIR

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach