Immortal Gaming
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DemXiX Strikes Back at SMW Hacking!

4 posters

Go down

DemXiX Strikes Back at SMW Hacking! Empty DemXiX Strikes Back at SMW Hacking!

Pisanie  DemXiX Nie Paź 09, 2011 4:20 pm

Cześć, tu DemXiX, obecnie jako XVoIR! Very Happy

Ciota ze mnie bo nie znam się na dodawania muzyki, spritów, bloczków itp.

Wolę tradycyjny hacking. Umiem jednak tylko ExGFX którego się nie mogłem nauczyć przez 3-6 miesięcy, a po rocznej przerwie tak jakoś samo weszło ._.

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

DemXiX Strikes Back at SMW Hacking! Empty Re: DemXiX Strikes Back at SMW Hacking!

Pisanie  Wormer21 Nie Paź 09, 2011 4:40 pm

Witaj na forum Immortal Gaming! To, że nie umiesz dodawać bloków lub innych rzeczy nie znaczy, że "jesteś cienki". Najważniejszą rzeczą w robieniu hacków to plansze. Gdyby był chocolate hack ze średnimi pomysłami i średnio zbudowanymi planszami to by nie dorównał vanilla hackowi, który ma genialne pomysły i świetnie zbudowane plansze. Pamiętaj, plansze to klucz do hackowania. Wink
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

DemXiX Strikes Back at SMW Hacking! Empty Re: DemXiX Strikes Back at SMW Hacking!

Pisanie  Teo17 Nie Paź 09, 2011 4:45 pm

Wszystko to, co powiedział Wormer21. Smile Witamy cię, zatem. Mamy nadzieję, że dobrze tutaj spędzisz czas i pomożesz nam w naszym Polskim Collaboration Hack'u. Wink
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

DemXiX Strikes Back at SMW Hacking! Empty Re: DemXiX Strikes Back at SMW Hacking!

Pisanie  GlitchMr Nie Paź 09, 2011 6:55 pm

Witaj na naszym forum. Nie przejmuj się tym że nie potrafisz tworzyć custom spritów czy muzyki. Ja też nie potrafię Smile. Nie lubię też custom grafik. Ale nie szkodzi. Według mnie można zrobić dobrego hacka bez tych śmieci Smile. (dalsze powitania...)
GlitchMr
GlitchMr

Liczba postów : 35
Join date : 06/10/2011
Skąd : Milanówek

http://glitchmr.pl/

Powrót do góry Go down

DemXiX Strikes Back at SMW Hacking! Empty Re: DemXiX Strikes Back at SMW Hacking!

Pisanie  DemXiX Nie Paź 09, 2011 7:00 pm

Nie piszę że nie umiem zrobić tylko dodać nie umiem

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

DemXiX Strikes Back at SMW Hacking! Empty Re: DemXiX Strikes Back at SMW Hacking!

Pisanie  Wormer21 Nie Paź 09, 2011 9:02 pm

Dodawanie nie jest trudne. Tworzenie nie jest takie łatwe, bo wymaga wiedzy o ASM. Zrobiłbym tutoriala o Sprite Tool, ale teraz jest nieco za późno na pisanie (a zwłaszcza, że jutro do szkoły).
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

DemXiX Strikes Back at SMW Hacking! Empty Re: DemXiX Strikes Back at SMW Hacking!

Pisanie  DemXiX Nie Paź 09, 2011 9:10 pm

Ale wiadomo że jak ja dodaję to zawsze muszę coś zepsuć ._>

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

DemXiX Strikes Back at SMW Hacking! Empty Re: DemXiX Strikes Back at SMW Hacking!

Pisanie  GlitchMr Pon Paź 10, 2011 5:55 pm

Ja bym się za bardzo nie martwił. Korzystając z AddMusica, SpriteToola czy BTSD prawie niemożliwe jest uszkodzić ROM, chyba że będziesz mieszać różne wersje ze sobą (trochę gorzej gdy patchujesz patche, ale slogger naprawdę pomaga Smile). A jakby to się stało to LM ma opcję "File > Restore > Restore ROM to previous state..." która pozwoli ci przywrócić ROMa do stanu przed instalacją patcha king...
GlitchMr
GlitchMr

Liczba postów : 35
Join date : 06/10/2011
Skąd : Milanówek

http://glitchmr.pl/

Powrót do góry Go down

DemXiX Strikes Back at SMW Hacking! Empty Re: DemXiX Strikes Back at SMW Hacking!

Pisanie  DemXiX Pon Paź 10, 2011 6:13 pm

Tylko że zawsze robię coś wbrew tutorialowi robiąc tak jak jest napisane w tutorialu

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

DemXiX Strikes Back at SMW Hacking! Empty Re: DemXiX Strikes Back at SMW Hacking!

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach