Immortal Gaming
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

+2
GlitchMr
Teo17
6 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  GlitchMr Pon Paź 10, 2011 1:01 pm

Luigi370 napisał:@Teo17, nie wiem czy nie lepiej jest każdemu przydzielić po świecie bo jest nas jak kot napłakał Very Happy
Wątpie. Ewentualnie światy będą bardzo krótkie, ale czy to źle? A w ten sposób ktoś będzie mógł sobie wziąć jeden etap jak by ktoś nowy się pojawił na SMWC.
GlitchMr
GlitchMr

Liczba postów : 35
Join date : 06/10/2011
Skąd : Milanówek

http://glitchmr.pl/

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  DemXiX Pon Paź 10, 2011 8:41 pm

Krótkie światy się przechodzi szybko, i traci to sens grania. Najlepiej żeby czasu FFF nie starczyło na przejście map.

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Wormer21 Wto Paź 11, 2011 5:18 pm

Najlepiej jakby miały średnią długość. Wtedy byłoby ok, bo jak jest za krótki to się szybko znudzi, a jak za długi to... ee... też się znudzi.
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Teo17 Wto Paź 11, 2011 8:40 pm

No cóż, a co myślicie o ASM? Czy powinniśmy zrobić tak jak z grafikami i muzyką, że sami je rysujemy/komponujemy, czy powinniśmy zostawić ASM w spokoju i po prostu używać ASM'u z SMWC? Ja tam raczej nie jestem zwolennikiem pierwszej opcji, zamęczyli byśmy się. Very Happy Myślę, że powinniśmy udzielić sobie pozwolenie na użytek ASM'u z innych źrodeł, nie tylko tego zakodowanego przez Polaków, co o tym myślicie?
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Wormer21 Wto Paź 11, 2011 9:22 pm

Też uważam, że powinniśmy używać patchów z SMWC jeżeli nasz hack ma mieć dużo ASM'u. Nasze umiejętności zostawmy lepiej na drobniejsze rzeczy.
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  DemXiX Sro Paź 12, 2011 4:57 pm

ASM jednak będzie Very Happy

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Teo17 Sro Paź 12, 2011 7:51 pm

Uważam, że powinienem expandnąć ROM do 4 MB. Skoro mamy używać dużo grafik, ASM'u oraz muzyki stworzonych przez nas, powinniśmy mieć dużo miejsca na tego typu rzeczy. Co o tym sądzicie? (Aktualnie, jak zamierzam wykonać jakąkolwiek czynność, zawsze pytam was o zdanie, ale cóż, myślę, że tak powinienem się zachowywać jak prowadzę collab, w końcu to jest lepsze niż robienie wszystko samemu bez pytania. Razz)
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Wormer21 Sro Paź 12, 2011 8:21 pm

Masz rację. Lepiej jest mieć trochę pustego miejsca niż pomieszany ROM Map.
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Luigi370 Czw Paź 13, 2011 6:45 am

ASM z SMWC ok. Spritesy też. Ale muzyka i grfika powinna być nasza.
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  DemXiX Czw Paź 13, 2011 10:52 am

Miejsce się przyda, w 4 MB zmieści się ok. 3,5 MB wszystkiego

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Luigi370 Pią Paź 14, 2011 1:09 am

Teo, co myślisz o:
Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 ColLevel
???
Jest zedytowana grafika, jest nawet piosenka i BG.
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  seba181002 Pią Paź 14, 2011 6:11 am

Może 10 światów:
1 - Grassland (łatwe)
2 - Pustynia (łatwo-średnie)
3 - Podziemia (średnie)
4 - Chmury (średnie)
5 - Kraina lodu (średnie
6 - Wodna kraina (średnie)
7 - Tropiki (średnie)
8 - Morze (średnio-trudne)
9 - Droga do Bowsera (średnio-trudne)
10 - Świat Bowsera (trudne)

seba181002

Liczba postów : 29
Join date : 13/10/2011

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Wormer21 Pią Paź 14, 2011 6:44 am

@Luigi370, nawet fajna grafika, ale tło jest trochę puste. Ja bym dał większe chmury w tle i może jakieś góry. Ogólnie jest fajne.

@Seba, z tego co widziałem to już są ustalone światy. 10 światów to wedle mnie za dużo i mogłyby się nie zmieścić. To zależy jeszcze jak duża ma być mapa. Teo akurat tworzy Main Map, więc wątpię, że coś w niej zmieni (jeżeli chodzi o światy, bo np. grafikę to może zmienić).
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Teo17 Pią Paź 14, 2011 7:56 am

@Luigi370: Shocked ... To jest genialne! Very Happy Chyba jeszcze nie wstałem i śnię... drunken

$@FG: Jest po prostu perfekcyjne i idealne! Powiedz, że ty to narysowałeś! Very Happy Mam nadzieję, że zaedytujesz też grafiki podziemne! Smile

$@Level: Widzę, że jest tu ciekawy mix pomiędzy łąką a jaskinią. Poziom się kwalifikuje jako przejście ze świata łąki do świata górskiego. (czyli pewnie będziesz musiał na początku dodać turn-bloki blokujące korytarz, aby tylko peleryna Mario mogła je rozbić, ale narazie to zostaw)

$@BG: Tutaj jest ok, dobrze współgra z FG, ale radzę ci dodać górskie szczyty do tego tła (tak jak radził Wormer21), wtedy jeszcze bardziej będzie pasować do tej górskiej atmosfery. Wink I usuń większość tych chmur, jakoś nie przypadają do gustu, a nie mamy świata w chmurach. Razz
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Luigi370 Pią Paź 14, 2011 12:03 pm

Skopiuj link obrazka i otwórz w nowej karcie. Jest to poziom do łąki z ruinami. Co do BG to mam zamiar dodać layer 3. I HDMA.
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  DemXiX Nie Paź 16, 2011 9:25 am

A będzie podział osób na światy czy coś?

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Teo17 Nie Paź 16, 2011 9:51 am

Wszystko będzie napisane w ogłoszeniu, które niedługo powinno zostać widoczne w tej sekcji. Jak narazie jeszcze je piszę, więc trzeba jeszcze poczekać.
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Luigi370 Sro Paź 19, 2011 11:24 am

Czy będziemy używać propeller maria?
Dobrze by było.
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Teo17 Sro Paź 19, 2011 12:28 pm

Nie wiem, myślę, by raczej nie przesadzać z tym wszystkim, ale było by nawet ciekawie. W każdym razie nie jest jeszcze pora na takie rzeczy, wciąż pracuję nad główną mapą, więc jeszcze pare dni...
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Teo17 Nie Paź 30, 2011 10:03 pm

Więc, chciałem to już zrobić około tydzień temu, ale nie byłem pewien. Mianowicie, pierwszy świat na mapie jest już całkiem skończony. Wiem jakie będą w nim poziomy, wiem o czym będą (chyba), i myślałem nad tym, by otworzyć zapisy do poziomów tylko z pierwszego świata na jakiś czas. Zobaczymy jak nam wyjdzie robienie poziomów, a gdy większość mapy zostanie skończona, otworzymy od razu zapisy do innych światów. Wink
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Luigi370 Wto Lis 01, 2011 10:43 am

Mam jeszcze pomysł puki nikt nie wziął żadnego poziomu:
punching system
[url=Click!]http://www.smwcentral.net/download.php?id=1145&type=patches[/url]
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Teo17 Wto Lis 01, 2011 11:37 am

Całkiem ciekawe. Można by tego użyć jako kod do LevelASM do poszczególnego poziomu. Stworzę niedługo temat, w którym będzie można rozważać patch'e, które ktoś chciałby dodać do ROM'a.
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Teo17 Nie Lis 13, 2011 9:03 pm

Tak więc, po pewnym namyśle, doszedłem do wniosku, że dobrze by było, gdyby można też było użyć grafik z SMWC. Trochę sobie nie wyobrażam, gdybyśmy musieli wszystko rysować, nie jest nas tak dużo ... nie przemęczajmy się ... Very Happy W każdym razie, muzyka to nie jest wielki problem, myślę nad pozwoleniem na użycie paru muzyk z innych gier. A jeśli chodzi o grafiki, to chyba zawsze możemy rip'nąć coś z innej gry Nintendo, co nie jest na SMWC. Efektem byłyby fajne realistyczne grafiki, których chciałbym głównie używać, a byłyby też oryginalne. Cool

...

Po pewnym namyśle dochodzę do wniosku, że jest około 90% szansy na to, że zapisy odbędą się dokładnie 19.11.2011 10:00 (Sobota). Pozostałe 10% też ma jakiś powód. Może się zawsze zdarzyć, zę coś się stanie, i nie wszystko przebiegnie tak jak ma być, w razie jakbym np. z jakiegoś powodu nie miał dostępu do forum (np. odcięty internet, zepsuty komputer), lub gdyby mnie z jakiegoś powodu nie było.
Jakbym sobie przypomniał o czymś ważnym, co jest potrzebne do zapisów a jeszcze nie jest zrobione; postaram się to ukończyć do daty zapisów, albo znajdę jakąś inną drogę aby uniknąć przesunięcia się daty. Jest możliwość, że data może się zmienić, gdyż jest ustawiona tydzień przed i być może znajdzie się wygodniejsza godzina/dzień (wątpię), ale mam nadzieję, że to się nie stanie. Jednakże jednak jestem pewien, że godzina ulegnie zmianie, jako że jest to sobota i każę wam wstawać przed dziesiątą... Very Happy (we wczorajszą sobotę spałem do 12:00, i nie jestem aż tak okrutny, abyście musieli wstawać wcześnie w sobotę... Razz) W każdym razie, dzisiaj nie mam już zamiaru nad tym rozmyślać, ale jutro wprowadzę zmiany, jeżeli będą potrzebne. Smile
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Ogólna Dyskusja

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach