Immortal Gaming
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

5 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Teo17 Nie Paź 09, 2011 9:31 pm

No nie wiem, jakoś nie chce mi się co kilka dni zaglądać do forum WIP, żeby oprócz robienia aktualizacji do MLT jeszcze pisać o PSMW:IG, ale... Razz
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  DemXiX Nie Paź 09, 2011 9:32 pm

Robimy tak : Pier*** WIP, dawaj jako bonusa na Prima Aprilis

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Teo17 Pon Paź 10, 2011 1:16 pm

DemXiX napisał:Robimy tak : Pier*** WIP, dawaj jako bonusa na Prima Aprilis

Prosimy nie używać wulgaryzmów. Dziękuję za zrozumienie.

Co do mapy świata, dobrze mi idzie praca nad nią. Smile Mógłbym dodać zdjęcie, ale raczej wolę zaczekać aż zrobię większość. Very Happy
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Luigi370 Pon Paź 10, 2011 1:54 pm

Będę mógł dodać swoje trzy ( może cztery) grosze?
A co do DemXiX, on jest z podstawówki (tak jak ja) więc niektórzy lubią przeklinać.
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Teo17 Pon Paź 10, 2011 2:23 pm

Heh, wiem, ale raczej prosiłbym, żeby nie miało to miejsca na forum. A co do tych trzech groszy, chciałbyś zrobić jakąś mapkę? Jeżeli tak, mógłbyś spróbować swoich sił na pod-mapie leśnych bagien. Smile
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  DemXiX Pon Paź 10, 2011 5:02 pm

Sorry... ale nie mogłem się jakoś powstrzymać ._. Czasem mnie napada... Ponieważ żyję z takimi ludźmi że tylko to podziała czasem... Ja do overworldów się nie nadaję, więc jedynie bym mógł dawać pomysły typu "NO BACK"

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Teo17 Pon Paź 10, 2011 5:33 pm

@DemXiX: Spoko, to tylko jedna uwaga, to nie jest tragedia, w końcu chyba nie usunę cię z tego forum. Razz Ja akurat staram się być uprzejmy, i muszę powiedzieć, że czasami z tym przesadzam. Nawet ciężko mi było napisać tą uwagę. Very Happy PS. Bieżący Postęp:

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Curpos
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Wormer21 Pon Paź 10, 2011 5:34 pm

Które mapy są w toku, a które nie zostały w ogóle zrobione? Może w wolnym czasie zrobiłbym jakiegoś submapa.

@Teo17, te góry wyglądają świetnie! Widzę, że robisz znacznie lepsze OW'y niż kiedyś.

PS: Będzie tutaj jakiś base ROM do map?
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  DemXiX Pon Paź 10, 2011 6:14 pm

Wygląda to trochę jak kawałek mapy z Brutal Mario ._.

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Teo17 Pon Paź 10, 2011 6:31 pm

@Wormer21: Dzięki, co do Base ROM'a do submap'ów, nie narysowaliśmy jeszcze żadnych dodatkowych grafik do map świata (np. choinki do lodowego świata, połamane cegły do Łąki z Ruinami, trawy i krzaków do Podziemnej Łąki, itp.).

@DemXiX: Heh, nie zauważyłem tego, ale nie jest to szalenie podobne. Gwarantuję, że jak skończę, to raczej będzie dawać inny look. Wink
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Wormer21 Pon Paź 10, 2011 6:52 pm

Rzeczywiście. Przypomina Brutal Mario. Ten most i ta wyspa. Wygląda podobnie. Very Happy
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  DemXiX Pon Paź 10, 2011 8:16 pm

Mi się ten most z tą rzeką (?) i wodospadem skojarzył z czymś latającym w Brutal Mario. To było bardzo duże

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Luigi370 Wto Paź 11, 2011 4:46 am

Mi też. I tutaj jest grafa na OW: smwcentral.net/download.php?id=3485&type=exgfx
Od Ripperon-X
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  DemXiX Wto Paź 11, 2011 1:26 pm

Fajnie fajnie, tylko chciałbym zobaczyć jak to wygląda na screenach...

DemXiX

Liczba postów : 54
Join date : 06/10/2011

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  GlitchMr Wto Paź 11, 2011 5:09 pm

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Image

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Image

Nie wygląda najlepiej. A szkoda... Nie, myślę że oryginalne grafiki będą lepsze.
GlitchMr
GlitchMr

Liczba postów : 35
Join date : 06/10/2011
Skąd : Milanówek

http://glitchmr.pl/

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Luigi370 Sro Paź 12, 2011 4:53 am

Teo, mogę zrobić górską przełęcz i leśne bagna? I czy będę mógł użyć ExGFX?
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Teo17 Sro Paź 12, 2011 12:02 pm

Co do ExGFX, wszystkie mapy będą raczej używać tego samego GFX, tyle że niektóre światy będą miały specyficzne ozdoby. A jeśli chodzi o mapy, Górska Przełęcz znajduje się na głównej mapie, więc raczej nie da rady jakoś tego zgrać między użytkowników, ale możesz zrobić Leśne Bagna. Przyśpieszy to pracę nad mapami świata. W miarę możliwości zrób tylko ziemie Layer 2, a ja umieszczę drogi. Postaraj się zrobić dużo miejsca i możliwości na różne zakręty, poziomy, gdyż świat ma zamiar zostać dosyć obszerny. Ciemna zielona paleta, jeżeli chcesz możesz użyć dwóch palet, każda odcieniem ciemnego zielonego. Postaramy się narysować pare grafik i ozdób gdy przyjdzie na to czas.
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Luigi370 Sro Paź 12, 2011 1:25 pm

Ja mogę narysiwać. Błagam teo, bardzo mi zależy na zrobieniu górskiej przełęczy ponieważ moja piosenka poświęcona tej właśnie Submapie (mam nadzieję) jest dosyć specyficzna i dobrze by było gdyby była to SubMapa.
Zacznę już rysować. Zajmę miejsca drew i skał. Może czegoś jeszcze.
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Luigi370 Sro Paź 12, 2011 2:20 pm

Guys! I have finished beta version of Forest Valley!
Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 SMW_00000
Comments?
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Luigi370 Sro Paź 12, 2011 2:21 pm

Have noticed some bugs and i'll try to fix them.
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Wormer21 Sro Paź 12, 2011 2:43 pm

Nie wiem czy to są te błędy, które zauważyłeś, ale warto je pokazać:

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 2z4bl9t

Czerwone - Kolor ziemi nie pasuje do reszty
Bordowe - Te brązowe kreski na górnej części trawy powinny być zielone.


Radziłbym trochę przerobić mapkę, bo bardzo przypomina Vanilla Dome (przynajmniej pod względem budowy). Fajnie jakby kształt mapki był trochę zmienione. Prócz tego jest całkiem fajnie.

EDIT: Co do tej wody na górze to nie lepiej wyglądałby tam wodospad? Nie wiem czy ktoś to uznaje za "dziwną perspektywę", ale myślę, że woda wyglądałaby lepiej jakby na górze był wodospad.
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Teo17 Sro Paź 12, 2011 2:50 pm

Czemu piszesz po angielsku? Razz Przy okazji, to jest "forest swamp" (leśne bagna), nie "forest valley". (leśna dolina) A tak ogólnie, mógłbym postawić 7/10. Jest ładnie udekorowana, i ma niezłe kształty. ale niestety muszę powiedzieć, że za bardzo przypomina mapę Vanilla Dome. Smile Jak wyślesz, to chyba będe musiał ją troszkę przerobić, gdyż na głównej mapie ma być odwzorowanie tej mapki, tyle że trochę mniejsze. (tak jak np. Yoshi's Island w SMW) Ale jest okej. Very Happy Myślę, że jednak nie muszę przerobić, spróbuję jakoś ukształtować ten kawałek głównej mapy, aby pasował do tych bagien. W końcu np. w Super Mario Infinity 2 jest jeszcze bardziej skomplikowana pod-mapa, i jest dobrze odwzorowana na głównej mapie. Smile

Przy okazji, zauważyłem, że napisał Wormer21, ale nie modyfikuję treści napisanej powyżej. Smile
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Luigi370 Sro Paź 12, 2011 3:01 pm

Forest Swamp is done!
Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 SMW_00001
Nie poprawiaj niczego. Proszę lol!
Luigi370
Luigi370

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Teo17 Sro Paź 12, 2011 3:04 pm

Wow! Very Happy Świetne! Smile Daję 8.5/10, wysyłaj, a ja to dodam do Base ROM'a! Smile
Teo17
Teo17
Admin

Liczba postów : 154
Join date : 05/10/2011

https://immgaming.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Wormer21 Sro Paź 12, 2011 3:07 pm

Nieźle. Teraz o wiele lepiej wygląda z wodospadami. Przypomina jeszcze Vanilla Dome, ale nie aż tak bardzo co jest plusem.
Wormer21
Wormer21

Liczba postów : 80
Join date : 07/10/2011
Age : 27
Skąd : Sprzed kompa

Powrót do góry Go down

Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata - Page 2 Empty Re: Dyskusja na Temat Gry: Mapa Świata

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach